İndirim 25%

Alim Çocuk 2 / Eğitici Bilgisayar Programı

Liste fiyatı: 20,00  TL
15,00  TL
Kazancınız: 5,00  TL (25%)
GSOFT1
Stokta
+

Çocukların Eğlenceli Eğitim Dünyası... TÜRKÇE : Sınırsız Eğlence, Sınırsız Eğitim... Hepsi Sesli ve Görüntülü. Alim Çocuk'un bilgi ve eğlence dünyasına hoşgeldiniz... Artık öğrenirken, eğleneceginiz, oyun oynayabileceginiz bir CD'niz var.

Sesli, sınavlı, interaktif ELİF-BA…
Bu bölümde Kur’an okumayı öğrenmek için gerekli ders açıklamaları, tecvid kuralları ve örnekler bulunmaktadır. Sınav bölümü sayesinde öğrendiklerinizi sınama imkanı bularak eksik olduğunuz konuları belirleyip, tekrarlayabilirsiniz.

Resimli, Sesli Namaz Hocası
Namaz ve abdest ile ilgili genel tanımlamaları ve ayrıntılı anlatımları, gerekli sure ve duaları bu bölümde bulabileceksiniz. Abdest alınışı ve namaz kılınışlarını, sesli ve resimli anlatımdan takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sesli, Ok Takipli Sureler ve Dualar
Bu bölümde özellikle namazlarda okunan ve sık kullanılan sure, aşir ve duaları mealleriyle birlikte bulabilirsiniz. Arapça okuyuşu ok ile takip ederek Elif-Ba ve Namaz Hocası bölümünde öğrendiklerinizi geliştirebilir, ezber yapabilirsiniz.

Peygamberimi Öğreniyorum
Salih Suruç’un “Peygamberimi Öğreniyorum” adlı eseri sesli ve görüntülü olarak sunulmaktadır. Peygamber Efendimiz (S.A.V.)''in hayatı tarihsel sıralama içinde, sade bir üslupla bölümler halinde düzenlenmiştir. On bölümden oluşmaktadır.

Çocuk ve Peygamber
Mehmet Emin AY’ın eşsiz eseri “Çocuk ve Peygamber” sesli ve görüntülü olarak sunulmuştur. Peygamber Efendimiz çocuklara nasıl davranıyordu? Eserde Hz. Muhammed’in çocuklara gösterdiği sevgi ve merhameti bulacaksınız. Mutluluk Çağı’na gidecek, Çocuk ve Peygamber arasındaki sevgi ve şefkati göreceksiniz.

Peygamberlerin Hayatı
Mehmet DİKMEN’in akıcı anlatımıyla, Kur’an’ da ki Peygamber kıssalarını esas alarak kaleme aldığı “Peygamberler Tarihi” adlı eseri sesli ve görüntülü olarak hazırlanmıştır.

Hikayeler ve Masallar
Mehmet DİKMEN’in ibretler ve derslerle dolu “Hikayeler”i. Bu bölümde, yaşanmış nice olaylar içinden seçilmiş, dünya ve ahiret mutluluğunun temel ölçülerini içeren 30 farklı kısa ve özlü hikaye, sesli ve senaryosuna uygun olarak resimli bir şekilde sunulmuştur.

Oyun Bahçesi
Birbirinden ilginç bilgiler ve zeka soruları Yüzlerce Bilmece… 14 ayrı oyun bölümü! Her bölümde sınırsız oyunlar, eğlenceler… Birbirinden ilginç zeka oyunları ve eğlenceler. Dinamik ve sınırsız.

Skorlar
Her oyun için, yapılan en yüksek skorların listesini bu sayfada görebilirsiniz.

Müzik Kutusu
Programı kullanırken dinlemeniz için çeşitli melodiler.

Sesli Yardım
Her bölümden Yardım butonuna tıkladığınızda kahramanımız size bölüm hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.

Yayınevi:
Goldsoft
Kredi Kartı ile Tek Çekim: 15,00  TL

  Taksit Tutarı Toplam Tutar

  Taksit Tutarı Toplam Tutar