Gizlilik & Güvenlik

Güvenlik & Gizlilik

Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Sitedeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve islaminesriyat.com'un iznine bağlıdır. Kullanıcıların, www.islaminesriyat.com sitesinin bazı hizmetlerinden yararlanması için toplanan e-posta adresleri, telefon numaraları gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara verilmeyecek ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi "üyelik bilgilerim" bölümünden değiştirebilirsiniz. Yasal yükümlülükler gereği yetkili kurumlar / makamlar / mahkemeler istediğinde bilgileriniz iletilir.

islaminesriyat.com internet sitesinde başka sitelere link-bağlantı verilmektedir. islaminesriyat.com, link-bağlantı kurulan bu sitelerin güvenlik & gizlilik ilkeleri ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Yine aynı nedenle toplanan kişisel bilgilere kullanıcının onayı olmadan başka bir kişinin erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir. 18 yaşın altındaki kullanıcıların e-posta adreslerini ve kişisel bilgilerini göndermeden önce ebeveynlerinin onayını alması gerekmektedir. Bu sitede yer alan linkler vasıtasıyla bağlanılan sitelerdeki bilgiler islaminesriyat.com'un sorumluluğunda değildir. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C. yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C. Sağlık Bakanlığı'nın onayladığı metinlerden farklı olabilir.

Kredi kartı bilgileri

- Kredi kartı ile sipariş verdiğinizde; Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası güvenli sunucuları ile islaminesriyat.com sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

- Kredi kartı bilgileriniz islaminesriyat.com sitesinde kayıtlı tutulmamaktadır. Bilgiler 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

- Kart bilgileriniz banka tarafından onaylandıktan sonra, siparişiniz de onaylanmış olur. Sipariş ettiğiniz ürünler bu onay sürecinden sonra, adresinize gönderilmek üzere kargo firmasına verilir.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.