İptal & İade Koşulları

İslaminesriyat.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.


 

CAYMA HAKKI KAPSAMINDAN ÜRÜNÜN İADESİ


Satın alınan üründen yasal Cayma Hakkı kapsamında iadesi 14 (on dört) gün içerisinde yapılabilir.


Ürünün 14 (on dört) günlük yasal Cayma Hakkı kapsamında iade edilebilmesi için; ürünün faturası, faturası kurumsal olarak düzenlenen satışlarda kurumun düzenleyeceği iade faturası, garanti belgesi, orijinal kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Maxev Day. Tük. End. Mut. Gıda Zücc. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.'ne teslim edilmesi gerekmektedir. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.


İslaminesriyat.com Online Mağaza’dan satışı yapılmış ürünlerin iade şartlarına uygun şekilde Maxev Day. Tük. End. Mut. Gıda Zücc. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.'ne ulaştırılması durumunda ürün tutarının iadesi için işlemler en kısa zamanda başlatılır. Ücret iadesi sadece ürünün satın alındığı kredi kartına yapılmaktadır. Kredi kartına ücret iadesi işlemi banka tarafından tamamlanmaktadır.KARGO TESLİMATI SIRASINDA ÜRÜNÜN İADESİ


İslaminesriyat.com Online Mağaza’dan yapılan tüm alışverişlerde ürün normal şartlarda 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

Satın alınan ürün kargo görevlisi tarafından teslim edildiğinde paket içeriği, fatura bilgileri ve garanti belgesi kontrol edilmelidir.

Paket içerisinde eksik ürün olması durumunda kargo görevlisinden tutanak düzenlenmesi istenmelidir. Kargo görevlisi bu tutanağı, ürün paketi ve faturası ile birlikte Maxev Day. Tük. End. Mut. Gıda Zücc. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.'ne teslim edecektir.

Maxev Day. Tük. End. Mut. Gıda Zücc. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. ürün, fatura ya da garanti belgesindeki eksikliği gidererek ürünü belgeleriyle birlikte tekrar tercih edilen teslimat adresine gönderir.KARGO TESLİMATINDAN ÖNCE SİPARİŞİN İPTALİ


Satın alınan ürün kargoya teslim edilmeden ya da gönderi durumundayken iptal talepleri 0 850 302 30 45 numaralı Çağrı Merkezi’ne iletilmelidir. Çağrı Merkezi gelen iptal talebini işleme alarak ücret iadesini başlatacaktır.

Maxev Day. Tük. End. Mut. Gıda Zücc. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. indirim, indirim kuponu, kampanya aktivitelerini değiştirme, iptal etme hakkını saklı tutar.