Teslimat Süresi

İslaminesriyat.com Online Mağaza’mızdan kredi kartı ile alışveriş yapan tüm müşterilerimizin güvenliğine önem veriyoruz. Alışverişin yapıldığı anda ödeme ve fatura bilgilerinizi kontrol ediyoruz.


Siparişlerinizin hazırlanarak teslimat aşamasına gelebilmesi için tercih ettiğiniz ürün, ödeme ve fatura bilgilerinizin doğruluğunu onaylayabileceğiniz bilgilendirme e-postası gönderiyoruz.


Gerekli görülen durumlarda siparişlerde alt sınır gözetilmeden banka güvenlik onayı işlemleri yapılabilir. Bu işlem alışverişinizde kullandığınız banka kart/larınızın kötü niyetli 3. Kişilerin alışveriş yapmasına engel olmak için yapılmaktadır. Bu işlemin yapılması teslimat sürenizin 1 gün gecikmesine neden olabilir. Güvenliğiniz için bu süreyi anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.


Doğruluğu onaylanan siparişlerinizi 12-72 saat (1-3 gün) içerisinde kargoya teslim ediyoruz ve size iletişim bilgileriniz üzerinden bilgilendirme yapıyoruz. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra 1-3 gün arasında size tercih ettiğiniz teslimat adresinize ulaştırılmaktadır.


Dilerseniz siparişlerinizin durumunu islaminesriyat.com'dan kullanıcı girişi yaparak Siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.